Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 23.10.2017 13:58:24

Neymar, preberi si ta NASVET: Italijanski zvezdnik v MLS je BRILJANTNO odgovoril navijačem, ki so vanj metali PIVO! Pobral ga je in ... (video)

vszi
Za konec rednega dela v ameriški ligi MLS smo videli kar nekaj zanimivih dogodkov na zelenici.

V središču pozornosti je bila med drugim tudi tekma med Atlanto in Torontom, po kateri so se Kanadčani pritoževali nad ameriško južno gostoljubnostjo. Po tem, ko je Toronto v 69. minuti tekme izid izenačil na 1:1, so namreč s tribun začeli leteti raznorazni predmeti, resda sicer v manjši meri kot je to doživel Neymar na derbiju med Marseillem in PSG-jem

giovinco

Med drugim je v strelca izenačujočega zadetka Jozyja Altidorja in še enega zvezdnika ekipe Sebastiana Giovinca priletelo pivo v plastičnem kozarcu. Izkušeni Italijan je navdušil s svojo potezo, saj je pobral pivo in ga na dušek spil, 7 minut pred koncem tekme, ko je Atlanta vodila z 2:1, pa je s spektakularnim zadetkom s prostega strela izid izenačil.