Skrivnost drugega polčasa: vlada Roberta Goloba s...

Šešku moramo zdaj pomagati, kot je on pogosto ...

gv
38 10.09.2017 08:31:16

V Madridu gori alarm, v Barceloni pa SENZACIONALNI MESSI spet čara! (video)

Še prejšnji mesec bi se nekaj takšnega zdelo nemogoče, a dogaja se prav to.

Po treh krogih je stanje v španskem prvenstvu kar malce presenetljivo. Madridski Real, za katerim je zgodovinska sezona, je šele na skromnem šestem mesu, precej bolje pa gre Barceloni, ki zaseda vodilni položaj. Katalonci so edini, ki imajo po treh tekmah stoodstoten izkupiček, še enkrat več pa je blestel Lionel Messi.

Argentinec je k sobotni zmagi s 5:0 sodeloval s tremi zadetki, prava poslastica pa je bil njegov prvi zadetek. Po podaji Ivana Rakitića se je na svoj značilen način v kazenskem prostoru otresel branilca Espanyola in poskrbel, da je Barcelona v 25. minuti vodila z 1:0. V drugem polčasu je s svojim tretjim zadetkom pokončal upe gostov, v zadnjih minutah srečanja pa sta se med strelce vpisala še Gerard Pique in Luis Suarez.

Poleg zmage pa so gledalci toplo pozdravili najdražjo okrepitev v zgodovini Barcelone. Ousmane Dembele je v igro vstopil v 68. minuti in požel bučen sprejem, na svojem debiju pa je v statistiko vknjižil podajo, po kateri je Suarez postavil končnih 5:0.

Značke: messi, barcelona