28.08.2017 09:47:30

JOJ, Benzema! Le kako to ni zadetek!? Epska Zidanova reakcija pove VSE! (video)

Madridski Real je v nedeljo zvečer na Santiagu Bernabeu remiziral z Valencio.

Tekma, polna priložnosti, se je na koncu končala z rezultatom 2:2, za domačine je ob odsotnosti Cristiana Ronalda dvakrat zabil Marco Asensio, za Valencio pa sta bila natančna in uspešna Carlos Soler in Geoffrey Kondogbia.

Madridčani so imeli pred domačimi gledalci v zadnjih minutah tekme ogromno priložnosti, da bi prišli do zelo sladke zmage. Najlepša je brez trohice dvoma pripadla Karimu Benzemaju, ki se je v 88. minuti tekme znašel iz oči v oči z vratarjem in verjetno bi v večini primerov žogo zgolj elegantno porinil v mrežo, tokrat pa ni bil njegov večer.

Epska je tudi reakcija Zinedina Zidana, ki kar ni mogel verjeti, kaj je Francoz zgrešil, a je po koncu tekme priznal, da je vse skupaj sprejel z nasmeškom. "Seveda ne morem biti zadovoljen z rezultatom, ker smo igrali odlično in bi si zaslužili več. Toda to je nogomet, ne moreš vsakič zmagati," je bil po tekmi miren Zidane.