25.08.2017 08:49:51

Da ni vreden 50 milijonov? Poglejte si čudežen zadetek na Poljudu (VIDEO)

Splitski Hajduk je sinoči tako kot Domžale izpadel iz Evrope, upe Hrvatov pa je dokončno zatrl tale zadetek s 40 metrov.

Everton in Hajduk sta se v včerajšnjem povratnem obračunu play-offa za uvrstitev v ligo Europa razšla z neodločenim izidom 1:1, tako da so s skupnim izidom 3:1 v skupinski del tega tekmovanja uvrstili Liverpoolčani.

Ko je Josip Radošević včeraj v 43. minute dvoboja med Hajdukom in Evertonom dosegel gol za 1:0, se je zdelo, da bo Angležem v drugem polčasu vročega splitskega večera vroče. Da se to ni zgodilo pa je že v prvi minuti drugega dela poskrbel Islandec Gylfi Sigurðsson, ki je s fantastičnim zadetkom za 1:1 + zatrl vse upe belih.

Zadetek, s katerim je Islandec vsaj delno upravičil visoko odškodnino 50 milijonov evrov, si lahko ogledate na spodnjem posnetku.