17.09.2016 17:41:43

Kakšna klofuta! Bezjak obiskal velikana in domov odštel potolčen (video)

vszi

Roman Bezjak bo skušal kar najhitreje pozabiti na svojo drugo tekmo v dresu Darmstadta.

V Nemčiji so bile v soboto na sporedu tekme tretjega kroga bundeslige, v katerem je Bayern spet zmagal in ohranil stoodstoten izkupiček. Na drugem in tretjem mestu sta presenetljivo RB Leipzig in Köln, četrto mesto zaseda Borussia iz Dortmunda. Prav slednja je v soboto dosegla izdatno zmago, na Westfalnu so njeni navijači slavili kar pol ducata zadetkov.

Žrtev, s katero so se poigrali črno-rumeni, je bil Darmstadt. Trener slednjega je slovenskega reprezentanta Romana Bezjaka sprva posedel na klop za rezerve, ob polčasu, ko je bilo še zgolj 1:0 za domače, pa sprejel odločitev, da bo v drugem polčasu preobrat poskušal doseči tudi s pomočjo slovenskega reprezentanta. No, recimo temu tako: uštel se je. Gostitelji so zabili še pet golov in slavili kar s 6:0. Bezjak je torej dokaj hitro spoznal, da v Nemčiji z "velikimi fanti" pač ni šale …