21.02.2016 11:05:49

Müller dokazal, da lahko zabija atraktivne zadetke (video)

Bavarski gigant se je včeraj dolgo časa mučil s prišlekom v prvo ligo Darmstadtom, a na koncu so nogometaši Bayerna zelenico le zapustil s tremi točkami.

Mož odločitve pri zmagi Bayerna s 3:1 je bil v drugem polčasu najboljši mož na igrišču Thomas Müller. Po prvem polčasu je Darmstadt na Allianz Areni vodil z 0:1, nato pa je na sceno stopil nemški reprezentant in kar sam obrnil srečanje v bavarsko korist.

Najprej je izenačil takoj na začetku drugega polčasa, nato pa v nadaljevanju poskrbel za potezo dneva, ko se je v izjemno težkem položaju fantastično znašel in dosegel enega najlepših zadetkov v dosedanjem poteku nemške bundeslige

Zagotovo vredno ogleda, še posebej, ker Müller ne blesti kot najbolj atraktiven nogometaš. Tokrat je vsem kritikom marljivi in zelo koristni nogometaš zaprl usta in dokazal, da temu ni tako.