liz
06.01.2016 17:31:39

Predsednik je znal proslaviti visoko vodstvo (video)

vszi

V osemnajstem krogu najmočnejšega italijanskega prvenstva sta si nasproti stala Genoa in Sampdoria.

Mestni derbi je vedno nabit s čustvi in tudi tokrat ni bilo prav nič drugače. Na koncu so imeli več razlogov za zadovoljstvo "gostje", ki so slavili s 3:2 in se veselili šestega kompleta točk v sezoni, s katerim so se približali sredini razpredelnice.

Kmalu po začetku drugega polčasa se je zdelo, da bo njihova zmaga še višja, saj so v 49. minuti z zadetkom Roberta Soriana (drugim na tekmi) povedli že s 3:0.

Visoko vodstvo pa je bilo pravi razlog za predsednika Sampdorie Massima Ferrera, da si je takrat na tribunah privoščil razposajeno proslavljanje.

Genoi je potem z dvema zadetkoma sicer uspelo izid znižati, za morebitno izenačenje je rdeče-modrim ostalo približno deset minut, a jim tekmečevega vodstva v tem času ni uspelo izničiti.