tk
tk
24.11.2015 22:29:58

Dobrodošel nazaj, Lionel Messi! (video)

Na el clasicu je po dveh mesecih poškodbe dobil svoje prve minute, na tekmi lige prvakov pa je zasijal v vsem svojem sijaju.

Argentinski nogometni genij je na tekmi lige prvakov z Romo dokazal, kako lačen je igre in kako lačen je zadetkov, Barcelona pa je po visoki zmagi na el clasicu odpihnila še Romo. Ob visoki zmagi na nou Campu se je pod dva zadetka podpisal tudi Lionel Messi, še posebej njegov prvi za vodstvo z 2:0 pa je bil najprej plod izjemne akcije Kataloncev, ki so se z Romo igrali kot mačka z mišjo, Messijeva pika na i pa je bila povsem v njegovem slogu. Pred Messijevim prvim sinočnjim zadetkom so si gostitelji izmenjali kar 27 podaj, v tem tekmovanju si jih nihče še nikoli ni več. Messi se je žoge dotaknil šestkrat, Neymar štirikrat, zaključni podajalec Suarez dvakrat. Vredno ogleda, in to večkrat.

Barcelona je tekmo dobila z visokih 6:1, častni zadetek za Romo je v 91. minuti dosegel Edin Džeko.