liz
27.09.2015 20:25:29

Je to sploh mogoče? (video)

vszi

Trenutno vodilno moštvo kitajskega prvenstva Guangzhou Evergrande je gostovalo pri predzadnjem Guizhouju in slavilo s 3:2.

Čeprav je bilo na srečanju doseženih kar pet golov, pa je svet obkrožil posnetek neke povsem druge akcije.

V napadu so bili domačini, ki so imeli izjemno priložnost za zadetek. Vendar pa jim žoge iz bližine ni uspelo spraviti v prazna vrata. In to kar dvakrat!

Najprej je s približno enega metra v prečko meril 28-letni brazilski napadalec Ricardo Santos, odbito žogo pa je čez gol poslal njegov štiri leta mlajši rojak in partner v napadu Hyuri, ki mu je to uspelo celo s slabega pol metra.

Kot zanimivost lahko omenimo, da so domačini do 45. minute celo vodili z 2:0, nato so gostje zadeli trikrat, zadnjič v prvi minuti sodnikovega dodatka ter domov odnesli vse tri točke. Guzihou pa do konca sezone čaka še veliko dela, če bodo želeli ohraniti prvoligaški status.