Ekipa
ue
ue
09. 02. 2015 · 23:24
09. 08. 2017 · 09:56
Deli članek:

Aleksandar Đorđević vabi v slovenščini (video)

vszi

Selektor srbske košarkarske reprezentance Aleksandar Đorđević se je preizkusil tudi v znanju slovenskega jezika.

Legendarni košarkar je kariero končal leta 2005, nato pa se je posvetil trenerskemu poklicu. Čeprav je njegova prva ljubezen igra z oranžno žogo, je v zadnjem času dejaven tudi v tekaškem svetu.

Tako ga zdaj med drugim lahko vidimo v vlogi predsednika Beograjskega maratona, ki bo 18. aprila doživel svojo 28. izvedbo. Ker v srbski prestolnici pričakujejo veliko udeležencev iz Slovenije, se je Đorđević odločil tekače iz dežele na sončni strani Alp na prireditev povabiti kar v slovenščini.

Preverite, kako mu je šlo.

Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se