Los Angeles Lakers z Luko Dončićem so ostali brez polfinala pokalnega tekmovanja v severnoameriški košarkarski ligi NBA. V noči na četrtek so jih s Los Angelesu s 132:119 premagali San Antonio Spurs. V Los Angelesu so gosti iz Teksasa pomembno razliko naredili v zadnjih treh minutah prvega dela, ko so z delnim izidom 15:4 povedli z 39:30, takoj v uvodu v drugi del pa je razlika postala dvomestna in to se do konca ni več spremenilo. Slovenski zvezdnik Luka Dončić je dosegel 35 točk, osem podaj in 5 skokov, Lakersi pa so imeli še enkrat več težave z obrambo in pokrivanjem hitrih, atletskih nasprotnikov.
Med tekmo pa je slovenski zvezdnik nasmejal oboževalce, ko se je med premorom vrtel eden od tistih posnetkov, ki jih v klubu pripravijo, da zabavajo zbrane v dvorani in v prenosu. Tokrat je Dončić odgovarjal na vprašanje ali bi raje govoril vse jezike ali pa bi imel sposobnost pogovarjanja z živalmi. Dončić je razkril, da bi se najraje pogovarjal s svojo najljubšo živaljo, to je tiger in bi ga vprašal, zakaj ga želi ubiti. Vse skupaj si lahko ogledate v spodnjem posnetku.
tk
Zakaj me želiš ubiti? Dončić nasmejal s svojim razkritjem
Luka Dončić je med prenosom tekme nasmejal v zabavnem videoposnetku.
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do
Plus
vsebin.
Več informacij
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke