Skrivni načrt za vrnitev Harryja

slovenija navijača Ekipa24.si

Uf, s kakšnim napevom so slovenski navijači med ...

1 07.06.2024 04:43:55

Bi moral bolj udariti po mizi? Besede trenerja Dallasa med polčasom močno odmevajo

Dallas je izgubil prvo tekmo finala lige NBA.

Dallas je zelo slabo začel finalno serijo z Bostonom. Na vročem gostovanju so bili povsem nemočni proti tekmecu, ki je slavil s 107:89. Že po prvi četrtini je bila prednost Bostona 17 točk, ob polčasu je ta prednost znašala kar 21 točk. In čeprav je Dončić prinesel nekaj upanja v nadaljevanju tekme in znižal na le -8, je sledil hiter odgovor domačinov in upanja je bilo hitro konec.

Mnogi navijači Dallasa so bili, po tem, ko so med tekmo predvajali posnetek iz slačilnice med polčasom, prepričani, da bi moral trener Jason Kidd nastopiti nekoliko bolj odločno in ostro. "Zabavajmo se. Videti je, kot da se ne. Dobili bomo tretjo četrtino in gradili na njej. Nato bomo dobili še četrto," je z umirjenim glasom govoril Kidd. Dallas je morda res dobil tretjo četrtino, a njegovi varovanci se še zdaleč niso zabavali ... Ravno nasprotno.