Dončić, Golob in starleta: popisujemo ozadje ...

Kakšno presenečenje! Znani so jo podprli, pa ...

sesko Ekipa24.si

Benjaminu Šešku smo pokazali posnetek njegove ...

0 12.05.2024 07:36:09

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić naredil v ključnem trenutku tekme, pove vse! (video)

Košarkarji Dallasa so prišli do druge zaporedne zmage in v seriji z Oklahomo vodijo z 2:1.

Po tem, ko je Dallas prišel do trdno prigarane zmage na drugi tekmi v Oklahomi, so pred domačimi gledalci poskrbeli za preobrat, zmago s 105:101 in prišli do vodstva z 2:1 v tej seriji. Tekma z Oklahomo je bila izjemno čvrsta in velikokrat na meji 'pretepa', kar je na lastni koži izkusil tudi Luka Dončić.

Oklahoma je v drugem polčasu vodila že za 10 točk, sledil pa je izjemni niz Dallasa z delnim izidom 16:0, ki je vodstvo držal do konca. Za eno od ključnih potez je dve minuti pred koncem poskrbel slovenski zvezdnik. Ta je najprej ukradel žogo tekmecu, nato pa kar sam zaključil akcijo za vodstvo s 102:97.

Značke: luka-dončić, dallas