Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Zaključek 1. sezone zaznamovale ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

1 10.05.2024 08:20:16

Spravil se je nad mojo ... Dončić se je med tekmo soočil z navijačem Oklahome, po koncu pa razkril vse!

Kaj se je dogajalo med Luko Dončićem in navijačem Oklahome Cityja?

Košarkarji Dallasa so se po porazu na prvi tekmi drugega kroga končnice lige NBA hitro pobrali in na drugi tekmi v gosteh s 119:110 premagali Oklahomo City. Ena najboljših zasedb rednega dela lige ni našla odgovora za razigranega Luko Dončića in P.J. Washingtona, gostiteljem pa niso pomagali niti navijači, ki v ligi veljajo za ene najboljših in najbolj vročekrvnih.

Gostje so morali poslušati kar nekaj zbadljivk in žaljivk s strani navijačev ob parketu, v enem trenutku pa je slovenskemu asu prekipelo. Pred minuto odmora je Dončić za trenutek obstal ob parketu in spregovoril nekaj besed z domačim navijačem, po tekmi pa je novinarjem razkril, kaj se je dogajalo.

"Ob parketu je sedel navijač, ki se je spravil na mojo družino. To mi ni všeč. Gre za odraslo osebo, tega res ne moreš početi. Jaz nisem naredil ničesar, on pa ... Odrasla oseba, ki se spravlja nad mojo družino? To je malo zmešano," je incident v zadnji četrtini opisal Dončić.

Značke: dončić, oklahoma