Skrito v raju: Igralec na odru gol kot glista

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

1 01.04.2024 09:51:10

Ohhhhh! Da bo imel izjemen večer, je Luka pokazal že nas ogrevanju, ko je zadel... Nemogooooče! (video)

Luka Dončić je v severnoameriški ligi NBA s 47 točkami, 12 skoki in sedmimi podajami vodil Dallas Mavericks do slavja v Houstonu nad Rockets s 125:107.

Dončić je 32 točk dosegel zgolj v prvem polčasu z metom 12:18, od tega je zadel šest od desetih metov za tri točke, ter v veliki meri poskrbel za vodstvo s 66:45. Zgolj v prvi četrtini je zadel 22 točk, tekmo pa je končal z 18 zadetimi meti iz 30 poskusov, od tega je uspešno spravil skozi obroč devet od 18 poskusov izza črte za tri točke. Za povrh, ko že mnogokrat, mu je uspela "čarobna" akcija iz nemogočega položaja, ko je žogo z desnico v loku vrgel skoraj s črte za tri točke ob izteku napada v tretji četrtini. "On je Picasso. Dajte mu čopič in naredil bo nekaj posebnega. Ta met je bil res poseben," je akcijo tekme pospremil trener Dallasa Jason Kidd.
In, kako je razpoložen, je Luka pokazal že na ogrevanju, ko je poskusil s posebnim metom. Poskusil in zadel. In vedel je kaj dela. No, to lahko naredi samo on. To je pač Luka Dončić.

Značke: luka-doncic, dallas