Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

37 15.03.2024 07:03:37

Navijači si lahko oddahnejo, toda ... Trener Dallasa tudi o poškodbi Dončića in naslednjih korakih!

Jason Kidd je v Oklahomi spregovoril tudi o težavah Luke Dončića.

Dallas je v noči na petek gostoval pri Oklahomi Cityju in brez Luke Dončića prekinil niz štirih zmag. Mavericksi so izgubili s 119:126, ena bolj vročih tem pa je bil kakopak slovenski zvezdnik. Kaj se dogaja?

Trener Dallasa Jason Kidd je še pred tekmo ameriškim medijem na kratko dejal, da pregled z magnetno resonanco ni pokazal nebnih poškodb. To pomeni, da Dončić ne bo dlje časa odsoten, bo pa nov pregled prestal konec tega tedna in še pred naslednjo tekmo z Denverjem, ki bo na sporedu v nedeljo ob 20.30 po slovenskem času. Takrat bo tudi jasno, ali bo igral ali ne.

Dončić se je poškodoval ob zadnji zmagi Dallasa proti Golden State Warriors in parket zapustil po polovici zadnje četrtine. Tokrat je ostal v Dallasu (38-29), medtem ko se je njegovo moštvo odpravilo na zahtevno gostovanje k Thunder (46-20).

Značke: dončić, dallas