Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 07.11.2023 08:44:04

Pretres možganov? Dončić pojasnil vse, pospremili so ga v slačilnico, kjer so ugotovili, da ...

Luka Dončić je pošteno prestrašil oboževalce.

Košarkarji Dallasa so v noči na torek prišli do nove zmage v ligi NBA, šesto na sedmih tekmah so zabeležili na gostovanju pri Orlandu.

Tudi tokrat je bil prvo ime obračuna Luka Dončić, ki je kljub bolečinam na prejšnji tekmi igral vso tekmo. Skoraj vso ... V enem trenutku je nerodno padel, se zaletel v nogo Gogo Bitadzeja in se držal za glavo. 7:17 minute pred koncem tretje četrtine se je podal v slačilnico, kjer so ga pregledali.

Izkazalo se je, da ne gre za nič hujšega, na začetku zadnje četrtine se je vrnil na parket in odigral vseh zadnjih 12 minut.

Kaj se je zgodilo, da so ga morali pospremiti v slačilnico? Je šlo za protokol za pretres možganov? "Ne, ne. Z glavo sem se zaletel v koleno, ni bilo nikakršnega protokola za pretres možganov. Samo pregledali so me in izkazalo se je, da je vse v redu," je o nesrečnem trenutku v tretji četrtini dejal Dončić.

Značke: dallas, dončić