Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 19.01.2023 06:06:31

Kaj se dogaja?! Navijači Dallasa v skrbeh, glejte kaj se je zgodilo Dončiću in soigralcem (video)

Dallasu se pred ključnim delom sezone ne piše nič dobrega.

Dallas se je po seriji gostovanj vrnil v domačo dvorano. Luka Dončić in soigralci so upali, da bodo proti Atlanti prišli do tako želene in potrebne zmage, a so še petič na zadnjih šestih tekmah ostali praznih rok. Atlanta je namreč slavila s 130:122.

Da bo Dallas s takšno igro težko prišel do zmage, je pokazala že prva četrtina, v kateri je Luka Dončić dosegel 19 točk, vsi ostali njegovi soigralci skupaj pa 18. Atlanta se je osredotočila na to, da Dončiću onemogoči lahke mete, kar jim je tudi uspelo, saj Slovenec v drugi četrtini ni dosegel niti točke, veliko bolj je skušal razigrati soigralce.

V drugem polčasu je Dallas vendarle prišel do vodstva z 83:73, a so se gostje na krilih razigranega Dejounteja Murrayja hitro vrnili.Sledila je dramatična končnica, v kateri je Dallas zaostajal le za točko, a je dvorano v Dallasu s trojko utišal Murray, domačini pa se niso več uspeli vrniti.

Dončić je na koncu dosege 30 točk, prispeval še 4 skoke in 8 asistenc, izgubil pa je tudi 7 žog.

Značke: luka-dončić, dallas