Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

ela mei2 Njena.si

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

9 21.11.2022 07:02:28

Kaj ga je?! Dončić po tekmi tudi v svojem slogu o nori trojki Čančarja, te besede so nasmejale vse!

Izjemna trojka Vlatka Čančarja je navdušila ves košarkarski svet.

Dallas in Denver sta se pomerila še drugič zapored, tokrat so bili boljši gostje. Denver je slavil s točko razlike (98:97), krila pa je dobil po bizarni končnici prvega polčasa. Luka Dončić je ob zvoku sirene zadel trojko, a so sodniki odločili, da je stopil v avt. Ker so bili igralci že v garderobi, so zadnje dve sekundi prvega polčasa odigrali pred tretjo četrtino, zgolj dve sekundi pa sta bili dovolj, da je Vlatko Čančar zadel trojko s svoje polovice in znižal zaostanek le na točko.

Po tekmi je Dončić povedal, da se ne strinja z razveljavitvijo svojega koša v prvem polčasu, in tudi, da ni bil Čančarjev neverjeten met tisti, ki je odločil tekmo v prid Denverja.

"Videl sem nekaj posnetkov. Ne zdi se, da sem se dotaknil linije. Moja peta ni bila na tleh," je dejal Dončić o trojki v prvem polčasu, o izjemnem metu Čančarja pa je v smehu dodal: "To sem ga jaz naučil. Res je bil izjemen koš, a ne moremo ravno reči, da je odločil tekmo."

Značke: dallas, dončić