Pogovori s pokojnimi ne izčrpajo, ampak pomirijo

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

1 14.11.2022 07:07:45

Več od Dragića jih je zbral le Jokić! Slovenec pokazal zobe, veteran je videti kot mladenič! (video)

Slovenski košarkarski zvezdnik Goran Dragić je v severnoameriški ligi NBA s svojo ekipo Chicago Bulls v dvorani United tokrat gostil Denver Nuggets, katerih član je tudi slovenski reprezentant Vlatko Čančar. Gosti iz Kolorada so zmagali s 126:103, potem ko je Michael Porter mlajši dosegel osebni rekord sezone, Nikola Jokić pa je dodal 14 podaj.

Porter je za goste zadel 11 od 16 metov na koš, vključno s tremi trojkami za skupno 31 točk in popeljal Denver do še pete zmage na zadnjih šestih tekmah.

Jamal Murray je k zmagi dodal 23 točk, Jokić pa je v le 27 minutah  tudi vso zadnjo četrtino je obsedel na klopi  zbral osem točk in 14 podaj.

Za tri minute je na parket stopil tudi Čančar in v tem času k zmagi prispeval trojko.

Zach LaVine je bil z 21 točkami prvi strelec domačih bikov, ki so izgubili še četrto od zadnjih petih tekem. Slabši je bil že uvod v tekmo, saj so v prvi četrtini zaostajali tudi za 15 točk.

Prvi strelec bikov DeMar DeRozan ni vrgel na koš vse do sredine druge četrtine, skupno je zbral 16 točk.

"Danes bi morali bi biti sveža ekipa na parketu, pa nismo bili," je dejal domači trener Billy Donovan.

Dragić je tokrat zbral 11 točk, en skok in šest podaj, več od njega jih je na tej tekmi zbral le Jokić (14 podaj).

Naslednja tekma bike čaka v sredo v gosteh pri New Orleansu, zlata zrna pa bodo prav tako v sredo zvečer gostila New York Knicks.

Značke: nba, košarka