Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

3 27.10.2021 06:55:50

To je DALLAS, to je DONČIĆ! Mavsi prvič v sezoni na domačem terenu, poglejte, kaj so naredili RIVALU! (video)

Dallas je prišel do druge zmage v letošnji sezoni lige NBA.

Dallas Mavericks je v letošnji sezoni odigral tretjo tekmo, a prvo v domači dvorani. Gledalci so prišli na svoj račun, saj so Luka Dončić in soigralci na kolena spravili teksaškega rivala iz Houstona, po odličnem drugem polčasu, ki so ga domači dobili s 59:46, pa na koncu slavili s 116:106.

Vnovič je navijače navdušil slovenski as, ki je v 34 minutah zabeležil 26 točk, od 25 metov iz igre jih je zadel 10, ob tem pa zbral še 14 skokov in 7 podaj. Drugi strelec Dallasa je bil z 16 točkami Tim Hardaway Jr., dolžnik pa ostaja latvijski orjak Kristaps Porzingis, ki je tokrat vknjižil zgolj 9 točk. Pri gostih se je najbolj izkazal Eric Gordon, in sicer z 22 točkami.

Značke: dončić, dallas