Družbeno omrežje Facebook je po približno šestih urah izpada uspelo postopoma obnoviti storitve za milijone uporabnikov aplikacij Facebook, Instagram in Whatsapp po svetu. Kot razlog za doslej največji in najdlje trajajoči izpad je navedel težave, povezane s spremembami konfiguracije strežnikov.
Podjetje se je opravičilo za izpad in se zahvalilo uporabnikom za potrpežljivost. Izpadi so se začeli v ponedeljek okrog 17.40 ure po srednjeevropskem času, odpravili so jih okrog 2. ure zjutraj, obnova storitev pa je potekala postopoma.
Ljubitelji družbenih omrežij so se preselili na Twitter, ki je popolnoma neodvisen od zgoraj omenjenih priljubljenih spletnih strani, padale so takšne in drugačne šale. Svoj lonček je pristavila tudi Fiba, ki pa si je sposodila kar slovenskega košarkarskega zvezdnika Luko Dončića. Objavila je dve fotografiji, na eni je bil precej slabe volje, na drugi pa je bilo razpoloženje popolnoma drugačno.

ku
Luka Dončić kot Facebook in Instagram?! Krovna zveza se je takole naslajala nad velike težave GIGANTA! (foto)

Profimedia
Zdi se, da cel svet govori o tem, kako je bil za nekaj ura onemogočen dostop do Facebooka in Instagrama.
Privoščite si neomejeno branje
Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do
Plus
vsebin.
Več informacij
Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se
Prijavljeni uporabniki z izpolnjenimi podatki profila berejo vsebine brez oglasov.
- preverjen e-naslov
- preverjena tel. številka
- popolni osebni podatki
- prijava na e-novice
Ste pravkar uredili podatke? Osveži podatke