Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 03.10.2021 21:09:05

Olimpija preživela VROČE GOSTOVANJE! Končalo se je z ...

Košarkarji Cedevite Olimpije so v drugem krogu lige Aba v gosteh premagali Borac iz Čačka s 85:76 (24:12, 44:34, 68:48).

Borac - Cedevita Olimpija 76:85 (12:24, 34:44, 48:68)

* Dvorana Borac, gledalcev 1000, sodniki: Hordov, Hadžić, Terlević (vsi Hrvaška).
* Borac: Đoković 4 (2:2), Ćuričić 5 (1:2), Hale 9 (1:1), Lopez 12 (5:6), Tomašević 11, Pecarski 5, Lešić 8 (2:3), Marinković 4 (0:2), Novaković 4 (2:2), Todorović 6 (0:2), Čarapić 8 (2:2).
* Cedevita Olimpija: Pullen 23 (2:2), Ejim 18 (3:4), Keene 12 (2:2), Murić 2, Auguste 14 (2:3), Blažič 13 (1:2), Rupnik 3.
* Prosti meti: Borac 15:22, Cedevita Olimpija 10:13.
* Met za 3 točke: Borac 11:27 (Tomašević 3, Todorović 2, Hale 2, Čarapić 2, Lopez, Pecarski); Cedevita Olimpija 7:24 (Pullen 3, Blažič 2, Ejim, Rupnik).
* Osebne napake: Borac 20, Cedevita Olimpija 22.
* Pet osebnih: Ćuričić (39.).

Ljubljanski košarkarji so dosegli drugo zmago v regionalnem tekmovanju. Po uvodni visoki zmagi nad tekmeci iz Novega mesta z 88:56 so danes brez posebnih težav slavili tudi v Čačku in se zavihteli na vrh lestvice.

Do četrte minute je bila tekma izenačena, nato pa so vajeti igre v svoje roke vzeli izbranci ljubljanskega trenerja Jurice Golemca. Po izidu 9:9 so gostitelje zasenčili v vseh elementih igre in prvo četrtino zaključili z vodstvom s 24:12, najvišjo prednost v prvi polovici dvoboja pa so imeli v 17. minuti, ko je bilo 40:25.

Zmaji so slabo odprli drugi polčas in gostiteljem dovolili, da so se jim v 23. minuti približali na štiri točke zaostanka (46:42). Nato so znova zaigrali resno in odgovorno ter po delnem izidu 11:0 tri minute kasneje povedli s 57:42, ob koncu zadnje četrtine pa si priigrali tudi najvišje vodstvo na tekmi (68:48) ter tako razrešili vse dvome o zmagi.

V ljubljanski ekipi sta bila najbolj učinkovita Jacob Pullen s 23 in Melvin Ejim z 18 točkami, medtem ko je Zach Auguste 14 točkam dodal še 12 skokov.

Ljubljanska zasedba bo naslednjo tekmo v tem regionalnem tekmovanju igrala 11. oktobra, ko bo gostila FMP.

Značke: košarka, sta