49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

7 12.05.2021 07:30:45

Vsa dvorana je OBNEMELA! Luka DONČIĆ po grozljivem padcu čez reklame pristal na BETONU! (video)

Katastrofalen večer za Luko Dončića.

Po izjemnem nizu Dallasa na zadnjih 12 tekmah je sledil katastrofalen večer. Tako za celotno ekipo kot tudi za Luko Dončića, ki je odigral eno od svojih najslabših tekem v ligi NBA. Dončić je z Dallasom gostoval pri Memphis Grizzlies, ki so zmagali s 133:104. Pri Dallasu je imel Slovenec enega najslabših večerov v ligi NBA doslej; ob skromnem metu iz igre (4-16) – zgrešil je tudi vse štiri poskuse za tri točke  je zbral 12 točk in pet podaj, izgubil pa je prav toliko žog.

Je pa Luka Dončić že v prvem polčasu doživel nekaj grozljivih trenutkov. Slovenski košarkar se je prekucnil čez mizo in pristal na betonu, preostanek tekme se je zdelo, da pazi svoj hrbet, so zapisali pri Dallas Morning News. "Bomo videli, kako bo s hrbtom jutri. Vedno je najhuje, ko se mišice ohladijo," je glede tega dejal Dončić, ki pa časa za počitek do tekme s Pelikani ne bo imel.

Značke: luka-dončić, dallas