Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 28.04.2021 09:00:52

Povedal je VSE! Luka DONČIĆ brez dlake na jeziku o dogajanju v slačilnici, to so besede velikega šampiona!

Luka Dončić z zanimivo izjavo po koncu tekme.

Luka Dončić je z 39 točkami v zgolj 28 minutah tekme zablestel na tekmi z Golden State Warriors, ki jo je Dallas dobil s 133:103. S 34. zmago v sezoni se je Dallas prebil na šesto mesto v zahodni konferenci, ki neposredno vodi v končnico, in prebolel poraz proti Sacramentu. A zmagali so tudi košarkarji Portland Trail Blazers, ki se prav tako borijo za šesto mesto v konferenci. Indiano Pacers so premagali s 133:112.

Končna razlika na tekmi v Kaliforniji pa bi bila tokrat lahko še višja. Dallas je prvo tretjino dobil kar s 36:12, po treh četrtinah pa je prednost narasla na 103:64, zato so v zadnji tretjini dobili priložnost tudi igralci s klopi in gostitelji so razliko nekoliko zmanjšali.

Tudi Dončić je bil na parketu samo 28 minut. "Golden State ima dobro ekipo. A tokrat smo našli način in zaigrali bolj čvrsto. Povsem drugače kot na zadnji tekmi, na kateri smo doživeli nihanje v svoji igri. Pred tekmo smo bili vsi jezni, ker proti Sacramentu nismo igrali dobro," je uspeh pokomentiral trenutno najboljši slovenski košarkar.

Značke: luka-dončić, dallas