5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 25.02.2021 10:20:45

Miami ob vrnitvi Dragića ugnal Toronto

Ekipa Miami Heat je v severnoameriški košarkarski ligi NBA doma s 116:108 premagala Toronto Raptors, kar je njena četrta zaporedna zmaga in osma na zadnjih 11 tekmah. Za zmagovite podprvake lige je po treh tednih znova zaigral slovenski zvezdnik Goran Dragić. V igro je vstopil s klopi in v 21 minutah dosegel 15 točk, tri podaje in dva skoka.

Dragić se je poškodoval 5. februarja, ko je Miami s 122:95 ugnal Washington Wizards. Ljubljančan je tedaj igral v prvi peterki in v 22 minutah zbral devet točk, štiri podaje in štiri skoke, vendar si je v tretji četrtini poškodoval levi gleženj in bil potem dolgo na seznamu poškodovanih. Na njem ni bil več pred dvema dnevoma v gosteh pri Oklahoma City Thunder, ko je vročica zmagala s 108:94.

Trener Erik Spoelstra se je na petem mestu večne lestvice trenerjev NBA po zmagah v rednem delu izenačil z Redom Holzmanom, oba sta pri številki 667. Ponovno sta bila uspešna Jimmy Butler in Bam Adebayo. Prvi je bil na pragu trojnega dvojčka s 27 točkami, 10 podajami in osmimi skoki, Adebayo pa je končal z 19 točkam in 12 skoki. Na drugi strani sta za Raptors po 24 točk zabeležila Kyle Lowry in Fred VanVleet.

Značke: košarka, nba