Afera sodna stavba: policija sumi, da je bil posel...

Ukradeni otroci: je varnostnik Staneta Dolanca za ...

Izbira obleke, ki najbrž ni naključna - tudi zaradi barv, ki so ustvarile neko celoto in sporočilo Odkrito.si

Foto zgodba: To najbrž ni bilo naključje

Šešku moramo zdaj pomagati, kot je on pogosto ...

7 05.02.2021 07:21:17

Kaj se dogaja?! Nad DONČIĆEVO potezo po koncu tekme se čudijo VSI AMERIČANI!

Zanimivo dogajanje po koncu tekme v Dallasu.

Košarkarji Dallasa so doživeli enega od najbolj bolečih porazov letošnje sezone, s 147:116 so jih premagali košarkarji Golden Stata. Po zmagi nad Atlanto je bilo v taboru Dallasa vzdušje spet zelo slabo, Luka Dončić in soigralci so namreč v drugem polčasu povsem popustili v napadu, v obrambi so zelo slabo igrali vso tekmo, zato so zelo visoko izgubili.

Da v slačilnici Dallasa ni vse rožnato, potrjuje tudi podatek ameriških novinarjev, ki so morali dolgo čakati na izjave igralcev. Kristaps Porzingis in Jalen Brunson sta nato vendarle stopila pred njih in dejala, da so si vsi skupaj še enkrat ogledali 'grozljivko' iz drugega polčasa.

Je pa Američane močno začudilo, da na voljo ni bilo Luke Dončića, ki nikoli ni imel težav stopiti pred novinarje niti po najhujšem porazu. Kaj se dogaja? Mu preprosto ni bilo do odgovarjanja? So mu v klubu tako preprečili, da bi rekel kaj brutalno iskrenega, kar ne bi bilo pogodu ostalim igralcem ali trenerju?

Značke: luka-dončić, dallas