Skrivnost drugega polčasa: vlada Roberta Goloba s...

Nenavadna svetloba nad južno Italijo

stojanovic ronaldo slovenija portugalska Ekipa24.si

Padajo rekordi! Česa takšnega še ne, na liniji ...

1 05.02.2021 07:09:06

GROZLJIVKA v Dallasu! Neverjetno, kaj so si Luka DONČIĆ in soigralci privoščili v DOMAČI DVORANI! (video)

Ekipa Dallas Mavericks je v severnoameriški košarkarski ligi NBA vpisala še šesti zaporedni poraz v domači dvorani.

Tokrat so bili od Dallasa s kar 147:116 boljši gostje iz Kalifornije Golden State Warriors. Luka Dončić je bil s 27 točkami najboljši strelec Dallasa, pri gostih je Kelly Oubre Jr. s 40 točkami vpisal dosežek kariere. Dončić je 27 točkam dodal še šest skokov in šest podaj, Kristaps Porzingis je poskrbel za 25 točk, dvomestno število točk sta imela od igralcev Dallasa le še rezervista Tim Hardaway Jr., (19) in Jalen Brunson (18). Dallas je pri Atlanta Hawks prekinil črn niz šestih zaporednih porazov, a se na domačem igrišču v novi sezoni še ne znajde najbolje.

Obe ekipi se bosta znova pomerili v noči s sobote na nedeljo v Dallasu. Dallas je s 14 porazi ob devetih zmagah trenutno na predzadnjem mestu na razpredelnici zahodne konference, slabše razmerje ima le ekipa Minnesote (5-16).

Poraz je doživel še en Slovenec. Vlatko Čančar z Denver Nuggets je bil s 93:114 slabši od Los Angeles Lakers. Čančar je pod obročema preživel tri minute, v tem času pa v statistiko vpisal en skok. LeBron James je pri Jezernikih tekmo končal z novim statističnim triple doublom, ko je 27 točkam dodal 10 skokov in 10 podaj.

Značke: košarka, nba