Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 31.12.2020 06:10:08

VROČE BO! Goran DRAGIĆ je s TO predstavo 'izzval' Luko DONČIĆA: obeta se napet SLOVENSKI DERBI! (video)

Miami se je hitro pobral po hudem porazu.

Po tem, ko je Dallas po visoki zmagi nad Clippersi na naslednji tekmi (spet) pogorel, so bile oči uprte tudi v Miami, ki je na prejšnji tekmi visoko izgubil z Milwaukeejem. Toda Goran Dragić in druščina so se hitro pobrali in se Milwaukeeju oddolžili za poraz. Miami je tokrat slavil s 119:108.

Najboljši strelec svoje ekipe je bil Goran Dragić, ki je tako na najboljši možni način 'izzval' Luko Dončića pred njunim novoletnim spopadom v Dallasu. Izkušeni Dragić je sicer tekmo začel na klopi, a je bil ključni člen preobrata. Milwaukee je namreč spet korakal novi zmagi naproti, v tretji četrtini je vodil že za 14 točk, nato pa je na parket stopil Dragić. Ta je ob odsotnosti poškodovanega prvega zvezdnika Jimmyja Butlerja zadeve vzel v svoje roke, ob njegovem prihodu na parket pa je Miami vknjižil delni rezultat 22:4. Dragić je v ekipo Miamija vnesel predvsem veliko mirnosti, v le 26 minutah igre pa je dosegel prav toliko točk.

Obračun Dallasa in Miamija bo na sporedu v noči na soboto ob 1.00 po slovenskem času.

Značke: goran-dragić, miami