Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

1 26.09.2020 07:55:30

To je trenutek, ko je bil IZKLJUČEN GORAN DRAGIĆ, tako je Miami ostal BREZ NAJBOLJŠEGA moža (VIDEO)

Goran Dragić je bil spet najučinkovitejši košarkar Miamija, a svojemu moštvu v dramatični končnici ni mogel pomagati.

Ljubljančan si je zaključne minute ogledal s klopi za rezervne igralce. Kaj se je zgodilo? Ko je šlo Miamiju najslabše, je Dragić skušal prevzeti igro nase in je začel zadevati. Slabih pet minut pred koncem tekme pa so mu sodniki zapiskali osebno napako v napadu, po kateri je moral zapustiti igrišče. Tekmo je končal s 23 točkami, štirimi skoki in štirimi podajami.

Nasploh so sodniki na tekmi ob živce spravljali trenerja obeh moštev ter njune varovance. "Je, kar je. Nič se ne pritožujem. Ne strinjam se, da je bila moja osebna napaka, ampak je, kar je," je po izključitvi na peti tekmi dejal Dragić, ki je moral igro zapustiti, ko je v prodoru podrl po sodnikovem mnenju že v obrambi postavljenega centra tekmecev, Nemca Daniela Theisa.

Zgodilo se je natančno 4 minute in 27 sekund pred koncem tekme pri vodstvu Bostona za štirinajst točk (98:112).