Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 04.08.2020 07:17:55

Vroči DRAGIĆ je zadeval kot za stavo, po tem, kar se mu je zgodilo v ZADNJI MINUTI, pa se je le prijel za glavo! (video)

Miami Heat je doživel prvi poraz v nadaljevanju lige NBA. Kljub 25 točkam Gorana Dragića je moral priznati premoč Torontu, ki je slavil s 107:103. Denver je po podaljšku premagal Oklahomo, Los Angeles Lakers pa so si z zmago proti Utahu že zagotovili prvo mesto na zahodu.

Goran Dragić je bil s 25 točkami v 28 minutah prvi strelec Miamija, imel pa je še po pet skokov in podaj. V igro je vstopil ob koncu uvodne četrtine in kmalu zadel trojko, a je prvi del njegova ekipa izgubila s 17:23, ob polčasu pa zaostajala s 44:48.

Toronto, druga ekipa vzhodnega dela lestvice, kjer je Miami ta čas četrti, je v tretji četrtini ušel tekmecem. Povedel je za dvomestno številko, tudi za 15 in 16 točk sredi tega dekla tekme. A se je Miami, tudi po točkah in skokih Dragića, ponovno približal in se v zadnji del po polaganju Dragića v zadnji sekundi podal s petimi točkami zaostanka (79:84).

Dragić je nato najprej poskrbel za izenačenje (84:84) ter po trojki za vodstvo Miamija (87:84). Nekdanji slovenski kapetan je nekaj pozneje zapustil igro, vrnil se je na začetku predzadnje minute, medtem pa je njegova ekipa znova zaostala.

Dvainštirideset sekund pred koncem je Dragić s polaganjem znižal zaostanek na 101:102, prosti met za izenačenje pa zgrešil in nato še slabo podal. Toronto, Fred VanVleet je bil s 36 točkami prvi strelec tekme, se je v končnici bolje znašel in zmagal.

Lakers so do zmage prišli v tretji četrtini, ki so jo dobili z 28:20. LeBron James je zbral 22 točk (met 9:16, 9 podaj, 8 skokov), na drugi strani pa sta izstopali Donovan Mitchell (33 točk, 5 skokov, 4 podaje), Rudy Gobert (16 točk, 13 skokov) in Mike Conley (24 točk).

Denver se je srečal s potencialnim tekmecem v prvem krogu končnice, Oklahomo, in ga po podaljšku premagal s 121:113. Razliko je naredil Nikola Jokić, ki je v dodatnih petih minutah dosegel osem od desetih točk Denverja (skupno 30, 12 skokov, 10 podaj). Novinec Michael Porter Jr. je prispeval 37 točk (met 12:16, 12 skokov).

Oklahoma bi lahko ob koncu rednega dela zmagala, vendar je Chris Paul (23 točk) zadel le enega od dveh prostih metov. Vlatko Čančar zaradi poškodbe ni bil v postavi Denverja.

Značke: košarka, sta