Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

1 29.07.2020 04:53:37

Luka Dončić z novo IZVRSTNO predstavo napovedal ODLIČNO pripravljenost pred nadaljevanjem NBA-sezone (VIDEO)

Luka se je zaustavil pri 23 točkah proti Philadelphii.

Dallas Mavericks so se v svoji zadnji pripravljalni tekmi pomerili proti Philadelphii. Tekma ni postregla z najbolj všečno predstavo, predvsem začetek je postregel z veliko napakami. Pozneje so se igralci na čelu s slovenskim asom Luko Dončićem vendarle zbrali in odigrali tako. kot smo od njih vajeni. Luka je predvsem v tretji četrtini blestel, skupno pa na parketu prebil 26 minut. V tem času je zabeležil 23 točk, 7-krat skočil za odbito žogo in še šestkrat uspešno zaposlil svoje soigralce.

Dončić je konec tekme spremljal s klopi, Dallas pa je na koncu prišel do zmage s 118:115. Na igrišče se je vrnil Kristaps Porzingis, ki je moral zaradi izpuščenega testa za covid-19 prisilno počivati na zadnji tekmi, Latvijec je dosegel 17 točk in k temu dodal še 12 skokov.

To je bila zadnja pripravljalna tekma Dallasa pred nadaljevanjem lige NBA. Luka Dončić bo prvič na delu v noči na soboto, ko se bo Dallas pomeril s Houstonom.

Značke: doncic, nba