Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Nizozemska izključena iz finala Evrovizije 2024

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

2 07.01.2020 12:50:57

OSRAMOTIL je nasprotnika! To je AKCIJA Luke Dončića, ki je na noge dvignila CELOTNO DVORANO (video)

Luka Dončić je na tekmi s Chicagom dosegel svoj 11. trojni dvojček v sezoni.

Kje so meje tega fanta? se v tem trenutku sprašuje verjetno sleherni košarkarski navdušenec. Luka Dončić je še 11. v letošnji karieri dosegel trojni dvojček, s še eno sijajno predstavo pa je Dallas popeljal do zelo pomembne zmage.

Akcij, v katerih je osmešil svoje nasprotnike, je bilo tudi na tej tekmi kar nekaj. Dončić se je namreč izjemno znašel v na videz izgubljenih položajih, tudi tokrat je svojih izjemnim pregledom nad igro iskal rešitve in soigralce z kirurško natančnimi podajami.

Ena od akcij, ki je celotno dvorano dvignila na noge, se je zgodila slabi dve minuti pred iztekom 3. četrtine, tiste, v kateri je dosegel 21 od svojih skupno 38 točk. Z otroško lahkoto se je poigraval z obrambo Chicaga, za piko na i pa je dosegel pomemben koš za vodstvo Dallasa.

Akcijo za izjemen koš Luke Dončića si lahko ogledate v spodnjem posnetku od 3:43 naprej.

Značke: luka-dončić, dallas