Brigadir Boštjan Močnik: »Kdo pa bo pomagal, ko...

Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

nemo palec Njena.si

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

2 07.01.2020 05:30:01

Luka DONČIĆ je prava POŠAST! NORO, kaj je storil po bolečem porazu, ta fant je NEVERJETEN! (video)

Košarkarji Dallasa so tokrat prišli do pomembne zmage, s 118:110 so ugnali ekipo Chicago Bulls.

Po tem, ko so košarkarji Dallasa na najbolj boleč način po podaljških izgubili tekmo z ekipo Charlotta, je sledil nov domači popravni izpit. Tokrat je v Dallasu gostovala ekipa Chicago Bulls, a Luka Dončić tokrat ni dovolil, da bi se ponovil scenarij s prejšnje tekme.

Čeprav Rick Carlisle še vedno ne more računati na poškodovanega Kristapsa Porzingisa, pa je za ekipo veliko pomenila vrnitev Tima Hardawaya Jr., ki je moral izpustiti nekaj tekem zaradi poškodbe stegenske mišice. Zvezda večera pa je bil kdo drug kot Luka Dončić, ki po zadnjem porazu ni skrival razočaranja, tokrat pa je stresel jezo nad nasprotnike. Še drugič zapored mu je uspelo priti do trojnega dvojčka z 38 točkami, 11 skoki in 10 podajami.

Dallas je na krilih izjemnega slovenskega košarkarja tokrat vodstvo trdno držal v svojih rokah. Ob polčasu so vodili s 61:55, nato pa je v tretji četrtini eksplodiral Dončić in dosegel neverjetnih 21 točk ter dal vedeti, kako vroč je.

Dončića v noči na četrtek čaka slovenski derbi, in sicer bo Dallas gostil Denver, za katerega igra Vlatko Čančar.

Značke: luka-dončić, dallas