Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Kate Middleton - okrevanje v ‘raju’

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

3 04.12.2019 05:57:16

NOROST BREZ PRIMERE! Luka DONČIĆ je vroč kot še nikoli prej, spet PODIRA REKORDE! (video)

Kdo lahko ustavili Luko Dončića? Šele 20.letni Ljubljančan je spet blestel, njegov Dallas pa je 118:97 premagal New Orleans.

Nov dan, nova izjemna predstava Luke Dončiča v ligi NBA. Tokrat je njegov Dallas gostoval pri ekipi New Orleans Pelicans in slavil s 118.97. Še enkrat več je bil najboljši posameznik na parketu Luka Dončić. Slovenec je sicer presedel zadnjo četrtino, a kljub temu dosegel 33 točk in neverjetnih 18 skokov.

Dallas je tekmo sicer začel slabše, domačini so večino prvega polčasa vodili, šele ob koncu pa je z nekaj odličnimi akcijami Luke Dončića prešel v vodstvo. Nato pa je sledilo tisto, za kar so mnogi gledalci v dvorani plačali vstopnico: šov Luke Dončića.

V treti četrtini je namreč slovenski zvezdnik prispeval kar 15 točk in neverjetnih 10 skokov, bil je nezaustavljiv, domači niso našli odgovora nanj. Trener Rick Carlisle je Dončića v zadnji četrtini pustil na klopi, Dallas pa je dokončal tisto, kar je Dončić začel 12 minut prej - povsem je nadigral New Orleans, za katerega zaradi poškodbe še vedno ne igra ameriški čudežni deček Zion Williamson.

Značke: luka-dončić, dallas