Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Janšev propagandist Tomašič zlorablja Nova24TV ...

andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

2 10.11.2019 05:55:18

Ta fant je NOR: Dončić spet teroriziral pod obroči, Dallas pa ZMLEL TEKMECA na gostovanju! (video)

Luka Dončić je prikazal novo odlično predstavo, Dallas pa prepričljivo slavil v gosteh!

Za Luko Dončićem je še en sijajen večer pod koši v ligi NBA. Dallas je igral drugi večer zapored, košarkarji pa niso kazali nobenih znakov utrujenosti. Prej nasprotno! Po tekmi v domači dvorani so se tokrat odpravili na gostovanje k Memphisu, gostitelje pa premagali kar s 138:122. Tudi tokrat je bil prvi strelec tekme slovenski zvezdnik Luka Dončić, ki je vknjižil 24 točk, 14 skokov in 8 podaj. Še bolj neverjeten je podatek, da je za to izjemno statistiko potreboval manj kot 29 minut, kar je daleč najmanj v sezoni. Na prejšnjih 8 tekmah nikoli ni igral manj kot 34 minut, na tekmi proti Memphisu pa je za nameček vknjižil še šestega dvojnega dvojčka v dosedanjem delu sezone, kar je prav tako izjemen dosežek.

Značke: dončić, dallas