1 20.01.2019 03:53:13

HAHAHA! Ameriška komentatorja na EPSKI način pospremila Dončićevo IZKLJUČITEV! (video)

vszi
Kako sta izključitev Luke Dončića pokomentirala ameriška komentatorja.

Slovenski čudežni deček Luka Dončić je bil ponoči prvič v svoji karieri izključen na tekmi lige NBA. Izjemni košarkar Dallasa si je na obračunu z Indiano, na kateri je bil skozi ves dvoboj vidno živčen, priigral dve tehnični osebni napaki in moral v tretji četrtini predčasno pod tuš.

Prvo tehnično je Dončić dobil ob koncu prvega polčasa, ko je protestiral, ker sodniki nad njim niso dosodili prekrška. protesti so bili upravičeni, delivci pravice so znova naredili kar nekaj napak v Dončićevo škodo. Drugo tehnično si je Slovenec prislužil v tretji četrtini, ko je brcnil žogo med gledalce, kar v ligi NBA pomeni avtomatsko tehnično napako. Ker je bila to za Dončića druga, je seveda pomenila tudi - IZKLJUČITEV.

Na epski način pa sta vse skupaj pospremila komentatorja na FOX-u, kjer so prenašali dvoboj med Indiano in Dallasom. "Luka Dončić je bil tukaj videti kot Luka Modrić, zato si je prislužil izključitev," sta dejala komentatorja in pokazala, da se vsaj malce spoznata tudi na nogomet.

Hudomušnemu komentarju lahko prisluhnete v priloženem videoposnetku, vse skupaj se začne na 1:40.