Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 19.01.2019 09:04:05

NBA: Prvaki prvič predstavili poletno okrepitev in zabeležili novo zmago, DRAGIĆEVA ekipa pa ...

Prvaki severnoameriške košarkarske lige NBA Golden State Warriors so v noči na soboto prvič na parketu lahko računali na poletno okrepitev, centra DeMarcusa Cousinsa, ki se je vrnil po poškodbi ahilove tetive, in tudi z njegovo pomočjo prišli do prepričljive zmage s 112:94 v gosteh proti moštvu Los Angeles Clippers.

Cousins se je vrnil po skoraj enoletni odsotnosti in takoj pokazal, da bo za nasprotne obrambe še ena uganka več ob vseh ostalih zvezdniških imenih v moštvu. V 15 minutah na parketu je dosegel 14 točk, šest skokov in tri podaje.

Prvi strelec gostov, ki so domačemu moštvu rezultatsko pobegnili v tretji četrtini, je bil Stephen Curry z 28 točkami, Kevin Durant pa jih je prispeval 24. Pri moštvu iz mesta angelov je bil najučinkovitejši Tobias Harris z 28 točkami.

Z 32 zmagami in 14 porazi se je Golden State utrdil na prvem mestu v zahodni konferenci, Los Angeles Clippers pa z 24 zmagami in 21 porazi ostajajo v tesnem boju za mesta, ki vodijo v končnico.

Svoj drugi zaporedni poraz so v pretekli noči zabeležili košarkarji Miami Heat, ki so ob odsotnosti poškodovanega Gorana Dragića s 93:98 klonili na gostovanju v Detroitu. Najboljši v moštvu iz Floride je to noč bil veteran Dwayne Wade z 20 točkami in osmimi podajami, v vrstah domačih je blestel Blake Griffin z 32 točkami, 11 skoki in devetimi podajami.

Miami, ki bo še kakšen mesece brez slovenskega organizatorja igre, z 21 zmagami in 22 porazi ostaja na sedmem mestu na vzhodu.

V pretekli noči je počival drugi slovenski predstavnik v ligi Luka Dončić. Čudežni deček bo znova na parketu nocoj, ko bodo njegovi Dallas Mavericks gostovali pri Indiana Pacers.

Značke: košarka, nba