Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

1 06.01.2019 04:04:47

NAJBOLJŠI NOVINEC DONČIĆ proti najboljšemu lanskemu? Poglejte, o VELIKEM zmagovalcu ni dvoma!

V Philadelphii sta se udarila najboljši lanski novinec in brez dvoma najboljši letošnji.

Čeprav je Luka Dončić na koncu končal pri zelo spodobnih 14 točkah, pa je bil velik del tekme precej tih in nerazpoložen, zelo slabo je metal iz igre in na drugi tekmi v dveh dneh (kot že nekajkrat v podobnih primerih) kazal znake utrujenosti. Določene posledice pa je pustil tudi dogodek iz prve četrtine, ko je Slovenec treščil v snemalca (več v tej povezavi).

Na drugi strani je šlo Avstralcu Benu Simmonsu, ki je bil v lanski sezoni več kot zasluženo izbran za novinca let, neprimerno bolje. Ne samo da je v obrambi pogosto zelo dobro opravil z Dončićem, presegel je mejo 20 doseženih točk in ob precej zanesljivi zmagi Philadelphie 106:100 (Sixersi so večino drugega polčasa vodili z občutno več razilke) tudi vknjižil po 11 podaj in skokov za šestega trojnega dvojčka letošnje sezone.