Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalka Kmetije se je poročila

2 06.12.2018 06:32:44

Tudi to se zgodi: Dončićev trener podpisal KAPITULACIJO, ko je Luko … (VIDEO)

Luka Dončić
Dallas je v New Orleansu doživel 11. poraz na 23. tekmi sezone. Najhujšega v sezoni.

Za Luko Dončića je bila to 22. tekma v njegovi krstni sezoni lige NBA in natanko 22 minut mu je trener Rick Carlisle namenil proti Pelikanom. Razlog za to se je skrival v dejstvu, da se je trener teličkov po treh četrtinah preprosto odločil, da je tekma izgubljena in je Ljubljančana posadil na klop.

Ob končnem porazu s 106:132 je čudežni deček tako dosegel 8 točk (met 2:8, za tri 1:4, prosti meti: 3:4), 6 asistenc, 4 skoke, kot organizator igre – na tem položaju je znova zamenjal poškodovanega Dennisa Smitha Jr. – je nabral še 2 izgubljeni žogi. Najučinkovitejši pri Dallasu je bil Harrison Barnes s 16 točkami, Wesley Matthews jih je dosegel 15, J. J. Barea pa 14. Za Pelikane sta po 27 točk dosegla Anthony Davis (9 skokov) in Julius Randle (18 skokov).

Dallas in Luko naslednja priložnost za dokazovanje čaka v noči na nedeljo s pričetkom že ob polnoči proti Houstonu.

Značke: luka-dončić, nba, dallas