gv
0 05.06.2016 15:40:01

Dončićeva trojka ob izteku igralnega časa (video)

Realova sedmica je spet navdušila navijače.

Luka Dončić je še enkrat več poskrbel za navdušenje med navijači madridskega Reala. S soigralci je bil namreč v polfinalu španskega prvenstva še drugič boljši od Valencie, mladi slovenski košarkar pa je poskrbel za atraktivno trojko ob izteku druge četrtine.

Košarkarji Valencie so pet sekund pred koncem izgubili žogo, odgovornost pa je nase prevzel ravno Dončić, ki je vrgel še precej izza črte za tri točke. In bil pri tem tudi uspešen, Real pa je po njegovi zaslugi na odmor odšel z dvema točkama prednosti.

V nadaljevanju so domači košarkarji zagospodarili na parketu in na koncu slavili s 97:88, Slovenec je do konca tekme prispeval še dve točki, skupno pa na parketu preživel nekaj več kot tri minute.