Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 28.04.2022 08:33:30

Barcelona in Olympaicos korak bližje polfinalu

Košarkarji Barcelone in Olympiacosa so v četrtfinalnih tekmah evrolige povedli z 2:1 v zmagah. Barceloni je to uspelo v gosteh pri Bayernu s 75:66, Olympiacosu pa prav tako v gosteh s 87:83 pri Monacu. Četrti tekmi, moštvi namreč igrata na tri zmage, bosta v petek.

Pri Bavarcih, ki so bili celo tekmo v zaostanku, je Žan Mark Šiško odigral dobrih 13 minut, v tem času pa v statistiko vpisal skok in dve podaji. Njegov najboljši soigralec je bil Vladimir Lučić s 17 točkami, pri Kataloncih pa je blestel Nikola Mirotić s 25 točkami.
V dvoboju Monaca in Olympiacosa pa so Grki še ob začetku zadnje četrtine vodili za 15 točk, na koncu pa kar malce trepetali, saj so domači med drugim povedli z 80:79. Toda končnico so bolje odigrali gosti, pri katerih je Kostas Slukas prednjačil z 21 točkami. Dve točki več je za Monaco dosegel Dwayne Bacon.
Z 2:1 v zmagah sicer vodi tudi Anadolu Efes v boju z Armanijem Milanom, medtem ko se je v polfinale že prebil Real Madrid, ki je s 3:0 v zmagah izločil Maccabi Tel Aviv.