Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

0 15.07.2021 08:14:25

Pravi NOREC! Je to ena od najboljših OBRAMB v zgodovini lige NBA?! O Giannisovi 'banani' govori CEL SVET! (video)

Košarkarji Milwaukee Bucks so dobili drugo zaporedno tekmo velikega finala severnoameriške lige NBA proti Phoenix Suns ter izid v seriji na štiri zmage izenačili na 2:2. Tokrat so domači košarkarji Milwaukeeja zmagali s 109:103.

Pri domačih se je izkazal Khris Middleton s 40 točkami. Prvi zvezdnik Milwaukeeja Giannis Antetokounmpo je dodal 26 točk, 14 skokov in osem podaj. Na drugi strani se je pri Phoenixu Devin Booker ustavil pri 42 točkah. Chris Paul ni imel svojega večera, tekmo je končal z desetimi točkami (met 5:13) in petimi izgubljenimi žogami.

Phoenix je pred zadnjo četrtino vodil z 82:76, a je kmalu po začetku zadnjega dela igre Booker naredil peto osebno napako, zaradi česar je potem pet minut presedel na klopi. Bucks so do prvega vodstva v zadnjem delu igre (97:95) prišli nekaj več kot tri minute pred koncem. Ena od odločilnih potez tekme pa se je zgodila dobro minuto pred koncem, ko je imel Phoenix napad za izenačenje, izjemno pa ga je blokiral Giannis Antetokounmpo.

Finalna serija se seli nazaj v Phoenix, kjer bo peta tekma v noči na nedeljo po slovenskem času.

Značke: košarka, nba, finale