Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

ue
ue
1 29.01.2019 11:52:21

'SNELO' se mu je! Tekma se je začela in po nekaj sekundah je SLEDILO TOLE! (video)

Na tekmi San Antonia in Washingtona smo videli nekaj, česar ne doživimo velikokrat.

Prva žoga je pripadla gostom iz ameriške prestolnice in po 11 sekundah je Thomas Bryant dosegel koš. Nič takega, pet sekund pozneje pa je bila igra prekinjena. Marsikomu ni bilo jasno, zakaj, a so hitro dobili odgovor.

Dobili so ga, ko so videli besnega domačega trenerja Gregga Popovicha, ki ni skrival jeze nad prejetim košem in je vzel minuto odmora. Da, po le 16 sekundah in le eni akciji je svoje igralce znova poklical na klop, da jim pove nekaj krepkih zaradi slabo odigrane obrambe.

San Antonio je na koncu zmagal s 132:119, ta minuta odmora pa ni bila najhitrejša, ki jo je Popovich klical. Pred skoraj natanko letom dni je namreč na tekmi s Clevelandom "time-out" vzel že po 14 sekundah, tudi takrat ga je razjezil koš tekmecev.