Kaj se dogaja v slovenski reprezentanci?! Novi ...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

0 19.10.2018 08:16:51

Dragić posnemal Dončića, TAKOLE pa mu je soigralec v zadnji sekundi tekme priigral prvo zmago sezone! (VIDEO)

Goran Dragić
Košarkarji Miami Heat so po uvodnem porazu v novi sezoni severnoameriške lige NBA tokrat gostovali pri Washington Wizards in se veselili tesne zmage s 113:112. Odločilni koš za zmago je dosegel Kelly Olynyk, ko je 0,2 sekunde pred koncem v koš pospravil zgrešen poskus Dwyana Wada. Slovenec v dresu vročice Goran Dragić je dosegel osem točk.

Dragić, član začetne peterke, je odigral 31 minut tekme, v tem času na parketu pa osmim točkam dodal šest skokov in osem podaj. Prvi strelec Miamija, ki je v prvih treh četrtinah zaostajal, je bil sicer Josh Richardson z 28 točkami, Rodney McGruder jih je k zmagi dodal 20.

Naslednja tekma Miami čaka v soboto, ko bodo na prvi domači tekmi nove sezone gostili Charlotte.

Značke: nba, košarka