Grozljivo poniževanje državljanov: olimpijski ...

Zdaj je jasno, s kom in kdaj bodo Slovenci napadli...

J.Z.
J.Z.
0 01.11.2017 16:23:43

BUM, BUM REBEC! Zlati slovenski košarkarji blestijo v svojih klubih! Tokrat je navdušil izjemni Matic Rebec (video)

Kot kaže slovenske košarkarske reprezentante še kar trese zlata mrzlica. Prav neverjeten preobrat je tokrat uspel ruskemu Jeniseju iz Krasnojarska, ki je slavil na krilih Matica Rebca.

V Fibini ligi prvakov sta se v Krasnojarsku pomerila rusiki Jenisej in litvanski Juventus Utena.

Domači Jenisej je v zadnjih šestih in pol minutah srečanja nadoknadil 21 točk zaostanka in zmagal. To je bila tekma 4. kroga Fibine lige prvakov na koncu pa je Jenisej premagal Juventus s 85:81, ob tem, da je bil rezultat šest in pol minut pred koncem srečanja 51:72. Ruska ekipa je toreja naredila delni rezultat 34:9, od tega 19:1 v zadnjih dveh in pol minutah.
Slovenski reprezentant Matic Rebec, ki je še lani igral za novomeško Krko, je odlično razigraval soigralce, ob 12. točkah dosegel še štiri skoke in štiri asistence, poleg tega pa mu je uspelo ukrasti dve zelo pomembni žogi, tako da je po eni od takih akcij dosegel tudi zadnji koš na srečanju.

Značke: jenisej, matic-rebec