liz
23.12.2015 12:55:18

Trije pari oči so bili premalo (video)

vszi

Čeprav na košarkarskih tekmah pravico delijo trije sodniki, se večkrat zgodi, da kakšno stvar spregledajo. Tudi tiste najbolj očitne.

In prav to se je zgodilo na sinočnjem dvoboju lige NBA med Miamijem in Detroitom, ki so ga gostje sicer dobili s 93:92. Odsotnost poškodovanega Gorana Dragića je zelo dobro izkoristil Beno Udrih, ki je za domačo ekipo v 34 minutah dosegel 14 točk, ki jim je dodal še šest podaj in tri skoke.

Zanimiv trenutek pa se je zgodil slabi dve minuti pred koncem tretje četrtine, ko je domači branilec Justise Winslow z zabijanjem zaključil napad Miamija in izid izenačil na 70:70. Vse lepo in prav, če Winslow pri tem ne bi več kot očitno naredil korakov. Vendar sodniki tega niso opazili ali pa so namerno zamižali na obe očesi in - čeprav je bil rezultat tesen - s tem Winslowa za atraktivno akcijo "nagradili" z dvema točkama.