muk
0 07.11.2015 08:32:41

Curry ne hladi cevi

Goran Dragić in Saša Vujačić nista imela ravno nepozabnega petkovega večera, prvi je tokrat dosegel 11 točk, Vujačić je zbral le dve. Stephen Curry nadaljuje v MVP slogu.

Tako Goran Dragić z Miami Heat kot Saša Vujačić z New York Knicks sta ponoči v ligi NBA s svojima moštvoma doživela poraza. Dragić je na tekmi pri Indiani (87:90) vpisal 11 točk, Vujačić pa je proti Milwaukeeju (92:99) dal en koš.

Oba Slovenca sta igrala v začetni peterki svojih moštev. Ljubljančan Dragić je odigral 31 minut, ob 11 točkah, met iz igre 5:11, je vpisal še dva skoka, štiri podaje in pet izgubljenih žog. Mariborčan Vujačić pa je v začetni peterki Knicksov igral 27 minut, ob metu iz igre 1:5 in treh zgrešenih metih za tri točke je prispeval še tri podaje in štiri skoke ter imel tudi tri izgubljene žoge.

Velja omeniti, da po porazu Toronta edino neporaženo moštvo ostaja Golden State, branilci naslova so za šesto zaporedno zmago nadigrali Denver (119:104). Kdo je vlekel voz Bojevnikov najbrž niti ni potrebno pisati, Steph Curry nadaljuje v velikem slogu, MVP lanske sezone je tokrat v 34 minutah dosegel prav toliko točk, h temu pa dodal še 10 podaj in 7 skokov.