Ekipa
dm
dm
24. 07. 2014 · 19:14
09. 08. 2017 · 09:55
Deli članek:

Sladko opravičilo LeBrona

Reuters

V dneh, ko je LeBron James razmišljal, kje bi nadaljeval svojo športno pot in po tem, ko se je odločil, se je pri njegovi hiši v Ohiu ustavljalo zares ogromno avtomobilov, ki so s hrupom motili Jamesove sosede.

Samooklicani kralj je zato storil to, kar bi storil vsak dober sosed. Svojim sosedom je v opravičilo za hrup poslal dvanajst slastnih kolačkov, zraven pa je bilo tudi posvetilo, na katerem je pisalo: "Vemo, da je bilo zadnjih nekaj tednov stanje v soseščini zelo burno in radi bi se opravičili za kaos, ki je nastal. Zelo smo hvaležni, da živimo v takšni skupnosti in da imamo tako razumevajoče sosede. Kot gesto hvaležnosti vam želi naša družina podariti nekaj, kar veliko pomeni vsem nam, naše kolačke. Upam, da vam bodo teknili." 

Pod posvetilo so se podpisali LeBron James, njegova žena in njegova dva otroka. Vsi sosedje so dobili šest kolačkov, ki so poimenovani "Samo otrok iz Akrona češnjeva cola" in šest kolačkov po imenu "Čokoladno domače igrišče". 

twitter.com




Trafika24 Logo

Privoščite si neomejeno branje

Prijavljeni uporabniki Trafike24 z izpolnjenimi podatki profila berejo stran brez oglasov in imajo brezplačen promocijski dostop do Plus vsebin.
Več informacij

Prijava

Še nimate Trafika24 računa? Registrirajte se