kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

1 18.04.2021 19:40:24

Po MRKU v Beogradu še en MRK! Poglejte, kaj se je dogajalo v Stožicah!

Košarkarji Cedevite Olimpije so v zaostali tekmi 24. kroga lige Aba doma izgubili s Crveno zvezdo z 72:89 (23:20, 32:44, 56:63).

* Dvorana Stožice, sodniki: Hordov, Radojković, Terlević (vsi Hrvaška).
* Cedevita Olimpija: Perry 29 (5:6), Hopkins 4, Murić 2, Blažič 14 (6:8), Brown 3, Hodžić 3, Jones 5 (2:2), Dimec 4, Marinković 5 (1:1), Rupnik 3.
* Crvena zvezda: Hall 6, Walden 9, Loyd 21 (7:7), Davidovac 13 (2:3), Lazić 8 (2:2), Dobrić 26, Kuzmić 4 (2:2), Nnoko 2.
* Prosti meti: Cedevita Olimpija 14:17, Crvena zvezda 13:14.
* Met za tri točke: Cedevita Olimpija 10:26 (Perry 6, Brown, Hodžić, Jones, Rupnik), Crvena zvezda 14:33 (Dobrić 6, Walden 3, Loyd in Lazić po 2).
* Osebne napake: Cedevita Olimpija 20, Crvena zvezda 20.
* Pet osebnih: Lazić (39.).

Košarkarji Cedevite Olimpije so morali še drugič v tednu dni priznati premoč Crveni zvezdi. Potem ko so bili v Beogradu povsem blizu zmage, z rok so jo izpustili v zadnjih trenutkih, so bili tokrat od uspeha precej oddaljeni.

Beograjčani so že prvi polčas dobili za 12 točk, nato pa tekmece držali na varni razdalji in prišli do zmage, s katero so se zavihteli na sam vrh prvenstvene razpredelnice. Za Olimpijo poraz v boju za polfinale še ni usoden, v boju z Igokeo in Mornarjem bosta odločali zadnji tekmi, Ljubljančani bodo najprej gostovali pri Ciboni, nato pa gostili Mego.

Ljubljančani so tekmo dobro začeli, bili v prvi četrtini ves čas v vodstvu, največ s šestimi točkami razlike (15:9). Toda v drugi četrtini so se gostje razigrali, po 30:32 so z delnim izidom 0:7 prišli do devetih točk prednosti, do odhoda v slačilnice pa prednost še povečali.

Tudi drugi polčas se za Olimpijo ni začel slabo, tekmeca so začeli loviti, se približali na štiri točke, a so Beograjčani znali odgovoriti. V zadnji četrtini so tekmece povsem nadigrali in prišli do zanesljive zmage.

Pri Olimpiji je bil edini razpoložen Kendrick Perry, dosegel je 29 točk, zadel šest od devetih metov za tri točke, njegov indeks je znašal 28. Na drugi strani je imela Crvena zvezda dva tako razpoložena igralca, Ognjen Dobrić je dosegel 26, tudi on je zadel šest metov za tri točke, Jordan Loyd pa 21 točk.

Značke: košarka, liga aba